...TÜRKİYE'NİN EN LEGAL PAYLAŞIM PLATFORMU...

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Türkiye'deki Tek Veliahtı

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :))

3 posters
YazarMesaj
Kont
Forum Asistanı
Forum Asistanı
Kont

Yer : ChatLaq.FoRuM.St
Lakap : Ayıboğan
Erkek

Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :)) Empty
MesajKonu: Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :))   Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :)) Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 8:49 pm

Türk Bayrağı Mustafa Denizli, İtalya yenilgisinden sonra İtalya milli takımı teknik direktörü Zoff'un yanına gitmiş. "Hocam sen bu takımı nasıl seçtin de bizi yendiniz?" demiş. Zoff, "Çok kolay, zekalarına göre seçiyorum. Bak mesela sana bir örnek vereyim" demiş ve İnzaghi'yi çağırmış. İnzaghi'ye "Oğlum söyle bakayım, senin annenin ve babanın çocuğu olan ama senin kardeşin olmayan kimdir?" İnzaghi biraz düşünmüş, "Tabii ki ben oluyorum" demiş. Denizli bundan çok etkilenmiş. Kampa döner dönmez Alpay'ı çağırmış. "Alpay, sana bir soru soracagim. Bil bakalım annenin ve babanın çocuğu olan ama kardeşin olmayan kimdir?" Alpay biraz düşünmüş, işin içinden çıkamamış, biraz zaman istemiş ve hemen koşmuş Hakan Şükür'ü bulmuş. "Hakan, annenin ve babanın çocuğu olan ama kardeşin olmayan kimdir?" Hakan cevap vermiş: "Benim tabii ki". Alpay sevinçle Mustafa Denizli'nin yanına dönmüş: "Sorunun cevabını buldum hocam: Hakan'mış." Denizli hoca köpürmüş: "Vay salak herif, Hakan olur mu hiç, doğru cevap İnzaghi idi". Ağlıyorum
https://errorcode06.forum.st
The Juggernaut
Global Moderatör
Global Moderatör
The Juggernaut

Yer : Underground
Lakap : SirGrayWolf
Erkek

MesajKonu: Geri: Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :))   Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :)) Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 11:06 am

Ağlıyorum Çok güzelmiş saol Chok Komik
https://errorcode06.forum.st
Rey Mysterio
Aktif Üye
Aktif Üye
Rey Mysterio

Yer : de bir inci
Lakap : Yoyoman

MesajKonu: Geri: Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :))   Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :)) Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 3:30 pm

Gülmekten Ağlıyorum karnım yarıldı süper ya...

Acayip Komik Bir Hikaye (Gerçektir :))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik cinsel kurallar
» Cİn alİ komİk gel bak
» Çok Komik 40 Kural
» Komik Olaylar +18
» Komik Fıkralar