...TÜRKİYE'NİN EN LEGAL PAYLAŞIM PLATFORMU...

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Türkiye'deki Tek Veliahtı

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

İğrenç Epriler

2 posters
YazarMesaj
The Juggernaut
Global Moderatör
Global Moderatör
The Juggernaut

Yer : Underground
Lakap : SirGrayWolf
Erkek

İğrenç Epriler Empty
MesajKonu: İğrenç Epriler   İğrenç Epriler Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 6:29 pm

Arkadaşlar kusura bakmayın komik şeyler bölümüne açtım Ağlıyorum zırıl

ESPRİLER: (KRİZE SOKABİLİR)

- ((YENİ!)) var mısın yok musuna gittim yok oldum. İğrenç Epriler S19
- Adamın biri yatmış karısı vapur İğrenç Epriler S20
- Adamın biri varmış, sonra ölmüş İğrenç Epriler S11 İğrenç Epriler S11
- Adamın gözleri dolarmış, kulaklarıda Euro İğrenç Epriler S9
- Adamın biri kızmış hemen istemeye gelmişler İğrenç Epriler S13

- Toyota nasıl hamile kalır? Opel corsa İğrenç Epriler Boom
- Yatmadan önce baş ucuna bir bardak su koy. Neden? Çünkü suyun kaldırma kuvveti var İğrenç Epriler Pissed
- ((YENİ!)) hulk hangi toplu taşıma aracını tercih eder? halk otobüsü
İğrenç Epriler Kar

DAHA DA FECİLER: (BAYILTABİLİR)

- Yerin kulağı var benimde kulağım var. Ama ben yer miyim, yemem... İğrenç Epriler Bye2
- Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir. İğrenç Epriler Aaa
- ((YENİ!)) Biber acıdır, biber yeşildir.. O zaman yeşil acıdır. İğrenç Epriler Phone

- Bülent ersoy dünya starı olcakmış ama olamamış neden? Önünü kesmişler İğrenç Epriler S10
- Kelebekler , ben beklemem İğrenç Epriler Bore
- ((YENİ!)) -sana bir iğrenç espri patlatayımmı? Patlat.. İğrenç espri gel buraya patla İğrenç Epriler Bur2
- ((YENİ!))Abi sen hiç doom oynadın mı? Hangi doom? ***** kodoom! İğrenç Epriler Icon_smile_shock İğrenç Epriler Jawdown İğrenç Epriler Destere
- sana büdünün selamı var.. hangi büdü? iyya kenabüdü İğrenç Epriler Icon_smile_screwy [img:d226]http://img.donanimhaber.com/image.aspx/upfiles/smiley/jawdown.gif[sm=destere.gif[/img:d226] İğrenç Epriler Icon_smile_blackeye
- adamın biri yarın ölcem demiş yarmışlar ölmüş
İğrenç Epriler Icon_smile_blackeye

[alıntıdır]
https://errorcode06.forum.st
Kont
Forum Asistanı
Forum Asistanı
Kont

Yer : ChatLaq.FoRuM.St
Lakap : Ayıboğan
Erkek

İğrenç Epriler Empty
MesajKonu: Geri: İğrenç Epriler   İğrenç Epriler Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 6:46 pm

iğrençler xD.
https://errorcode06.forum.st

İğrenç Epriler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte Espri Tarihinin En Vasat, En İğrenç Esprileri :)