...TÜRKİYE'NİN EN LEGAL PAYLAŞIM PLATFORMU...

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Türkiye'deki Tek Veliahtı

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Bu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!!

YazarMesaj
Kont
Forum Asistanı
Forum Asistanı
Kont

Yer : ChatLaq.FoRuM.St
Lakap : Ayıboğan
Erkek

Bu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!! Empty
MesajKonu: Bu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!!   Bu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!! Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 3:28 pm

Ad = GisH3m qaUliTz-TrümpEr
--------------------------------------------------------------------------------

Cinsiyet = Kadın
--------------------------------------------------------------------------------

Doğum Tarihi = 12/07/1994

MSN Adresi = ShEn iSdE aqlımA yaTArSa fHeririm xD

Hakkımda = AdıM GiZeM Melis aMa SiZ bhana GizEm diin xD ToKiO hoTel hAsDasu.YuM OnlAra lHAf Edeni qeBeRdirim.!! Anti Th lErin En büüq DüshManıyım..!! ToManyaq phir $ahSiEdüm || ToM*u KendiMDen philE jouq SebioRum <3<3 ||^^CEHENNEM BUZ TUTUNCAYA KADAR TH CİYİM.!!^^ Emo lArı sEfiorum <3 herqesin arqiliq theqlifini qbl ediorum cinema bizarre ciler dışındaBu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!! Wink || xxxkumralxxx || elisha || milqshaqe || bU üYelErdEn Her An Gibi BhirinE bUlA$mamaNısI ÖnEriRiM qhÖtü olUr.! Bu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!! Wink xD

DURUM CİDDİ ARKADAŞLAR BU ŞİMDİKİ KIZLARIN HALİ NE OLCAK BİLMİYORUM VALLAHİ.YAKINDA TÜRKÇEYİDE UNUTUR BUNLAR Kİ ÖYLEDE GÖZÜKÜYOR.BU TİP KIZLARI GÖRDÜMMÜ NEFRET EDİYORUM İÇİMDEN ÇOK KÖTÜ ŞEYLER GEÇİYOR ARTIK ORASINI SİZ DÜŞÜNÜN.(Boğazlamak gibiBu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!! Biggrin)BU ARADA BU KIZ BURDA NE YAZMIŞ ÇOĞUNU ANLAYAMADIM BİRİ TERCÜME EDERSE SEVİNİRİMBu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!! Biggrin

ŞUNUDA HATIRLATMAK İSTERİM BEN BU KIZI GÖRDÜĞÜMDE GECE SAAT 4 TE ONLİNE DI.

EMO= [E]vcilleştirilmiş [M]odern [O]dunlar

.alıntı.
https://errorcode06.forum.st

Bu Bir Sitede Gördüğüm Kızın Profili Dikkatli Okuyun!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Smiley Kızın Hikayesi xD
» Mutlaka Okuyun :)
» Mutlaka Okuyun
» Okuyun şaka nasıl olurmuş görün x))
» Private Server - Kopanel -Özellikleri Okuyun-