...TÜRKİYE'NİN EN LEGAL PAYLAŞIM PLATFORMU...

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Türkiye'deki Tek Veliahtı

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor?

4 posters
YazarMesaj
Kont
Forum Asistanı
Forum Asistanı
Kont

Yer : ChatLaq.FoRuM.St
Lakap : Ayıboğan
Erkek

İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor? Empty
MesajKonu: İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor?   İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor? Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 9:53 pm

Ben kurtlar vadisini sürekli takip eden biri değilim, fırsat oldukça izleyenlerdenim.
Benim aklıma takılan soru şu "İskender Büyük" gerçek hayatta ki karakteri kim?

Ben bu adamı biraz izlediğimde aklıma hemen "YEŞİL" kod adlı MAHMUT YILDIRIM geldi.
Hani şu zamanında jandarma'dan, mit müdürlüğüne kadar görev almış en çok arananlar listesinde olup, hangi ülkede bulunursa bulunsun gördükleri halde tutuklanmayan adam. Yaşadığı belirsiz denilerek araması askıya alınan biridir. Basın bile üstüne gidemiyor, zamanında susurluk olayından sonra görüldüğü halde her ülkeden rahatlıkla geçiş yapan biriydi.

Bölümü izler izlemez hemen aklıma gelen isim YEŞİL oldu, sizce İskender Büyük kimi canlandırıyor?
https://errorcode06.forum.st
BlackAngel
Aktif Üye
Aktif Üye
BlackAngel

Yer : li Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı
Lakap : J211
Kadın

MesajKonu: Geri: İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor?   İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor? Icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 6:30 pm

Hiçbir Fikrim Yok :D
Kont
Forum Asistanı
Forum Asistanı
Kont

Yer : ChatLaq.FoRuM.St
Lakap : Ayıboğan
Erkek

MesajKonu: Geri: İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor?   İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor? Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 2:45 pm

Yorum bana ait değil bir sitede gördüm , aynen yazdım.
KasTinMuniMuni
VIP Üye
VIP Üye
KasTinMuniMuni

Yer : im Seni Djiho
Lakap : iNTiKaMi
Erkek

MesajKonu: Geri: İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor?   İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor? Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 2:42 pm

Hiç bilmem ve de ilgilenmem kurtlar vadisiyle...
AntiDepresaN
Forum Moderatörü
Forum Moderatörü
AntiDepresaN

Yer : Ankara
Lakap : Depresif
Erkek

MesajKonu: Geri: İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor?   İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor? Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 7:45 am

Hiç İzlemiyorum açıkçası :D

İskender Büyük sizce hangi şahısı canlandırıyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alttaki Üye Sizce Nereli
» sizce dünyadaki en değerli şey nedir?
» Hangi Seviyedesiniz?
» En Büyük Beşiktaş
» Büyük Karikatür Arşivi