...TÜRKİYE'NİN EN LEGAL PAYLAŞIM PLATFORMU...

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Türkiye'deki Tek Veliahtı

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Sagopa Kajmer & Kolera - İkimizi Anlatan Birşey

YazarMesaj
Kont
Forum Asistanı
Forum Asistanı
Kont

Yer : ChatLaq.FoRuM.St
Lakap : Ayıboğan
Erkek

Sagopa Kajmer & Kolera - İkimizi Anlatan Birşey Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer & Kolera - İkimizi Anlatan Birşey   Sagopa Kajmer & Kolera - İkimizi Anlatan Birşey Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 2:52 pm

Prodüktörlüğünü Türkçe Rap in en önemli isimlerinden Yunus Özyavuz (Sagopa Kajmer)un yaptığı yepyeni bir albümle Melankolia Müzik birkez daha huzurlarınızda.

21 şarkıdan oluşan yepyeni albüm ‘’İkimizi Anlatan Birşey’’ çok uzun zamandır beklenilen ve merak uyandıran bir albümdü.Nihayet albümün ilk basımı müzik marketlerde .Bu ilk basım 5000 adetle sınırlı olup özel koleksiyon basımıdır.Çift Cd (double cd) halinde sunulan bu özel basım, içerisinde farklı sürprizler içeriyor.

Lirikal ve müzikal anlamda eski kaliteli şarkılarını aratmayacak nitelikte ki yepyeni Sagopa ve Kolera şarkılarını içeren albümde ayrıca Contribution X ve Amerika’nın önemli Underground rap gruplarından Critical Madness’ın Mc’si Critical da ikiliye eşlik eden isimlerden.

Keyifle dinlemeniz dileğiyle…

Açıklama:

Albumun ilk 5000 i ozel basim.limited edition dedigimiz sinirli basim formati.
ilk 5 bin adet sinirli basim cift cd halinde (double cd) cikiyor.albumun 2.cd sinde sarkilarin beatlerini dinleyebileceksiniz.boylelikle turkiyede bandrollu bir diger ilki basarmis olacagiz melankolia muzik olarak.
ilk 5 bin sonrasi basilacak olan seri tek cd halinde basilacak.koleksiyoncular icin super bir basim.albumun diger surprizlerine gelelim.aynen BPG deki gibi bir el kitapcigi sizleri bekliyor.kendi el yazilarimizla hem sozleri hem de sarkilar hakkinda dusuncelerimizi yazdik.harika bir poster de sizleri bekliyor.1.kalite yepyeni bir poster.son olarak bir de kartpostal iceriyor album.
ozetleyelim:

1 adet poster
1 adet kartpostal
1 adet defter
2 adet cd
18 adet yepyeni sark + 3 skit
18 adet enstrumantal

İKİMİZİ ANLATAN BİRŞEY

tahammulunuz,sabriniz icin ben sago ve esim kolera cok tesekkur ediyoruz..

CD1
1- intro
2- ne bilirsin
3- monotonluk maratonu
4- bir var bir yok (featuring critical of critical madness)
5- sampiyonu sikar yaris
6- gam tozu ve dunyanin ninnisi
7- bagli hayatim pamuk ipligine
8- a dan z ye hiphop argosu (skit)
9- super ikili
10- kendim icin
11- af benim isim degil
12- kolaysa anlat
13- fani
14- biraz gülümsemeye ne dersin (skit)
15- emcee testi (featuring contribution x)
16- sahit varsa konussun
17- yarim gonulle bir opus
18- can havli
19- malum tahrip izleri
20- herkesin bir sucu var
21- outro

CD2 (instrumental)
1- intro
2- ne bilirsin
3- monotonluk maratonu
4- bir var bir yok
5- sampiyonu sikar yaris
6- gam tozu ve dunyanin ninnisi
7- bagli hayatim pamuk ipligine
8- super ikili
9- kendim icin
10- af benim isim degil
11- kolaysa anlat
12- fani
13- emcee testi
14- sahit varsa konussun
15- yarim gonulle bir opus
16- can havli
17- malum tahrip izleri
18- herkesin bir sucu var

Ve Ayrıca

Sagopa Kajmer & Kolera - "İkimizi Anlatan Birşey" özel album tanitimi & kutlama programi bu cumartesi [21.04.2007] saat 21:00 (GMT +2.00) da Radio Mic-beatz´de yapilacak. Programda duet albumden sadece 1 sarki calinacak. Dj mic check ten cok cok ozel canli bir megamix olacak. Kuvvetmira ekibinin tam katilimiyla!...mic-beatz düet ozel i kaçırmayın...

alıntı
https://errorcode06.forum.st

Sagopa Kajmer & Kolera - İkimizi Anlatan Birşey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer Pesimist EP 5 “Kör Cerrah” (ALBÜM)
» Sagopa Kajmer ve Yavuz Sultan Selim'in Şiiri
» Kolera Kolostrofobi EP (ALBÜM)
» Peygamberİmİzİn Hayatini Anlatan 11 Cİltlİk Kİtap
» Ömrünüzde Böyle Birşey Gördünüz Mü?