...TÜRKİYE'NİN EN LEGAL PAYLAŞIM PLATFORMU...

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Türkiye'deki Tek Veliahtı

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Efsane Geri Döndü - Mahmut'un Ahiret Maceraları [By L•İ•D•E•R]

YazarMesaj
Kont
Forum Asistanı
Forum Asistanı
Kont

Yer : ChatLaq.FoRuM.St
Lakap : Ayıboğan
Erkek

Efsane Geri Döndü - Mahmut'un Ahiret Maceraları [By L•İ•D•E•R] Empty
MesajKonu: Efsane Geri Döndü - Mahmut'un Ahiret Maceraları [By L•İ•D•E•R]   Efsane Geri Döndü - Mahmut'un Ahiret Maceraları [By L•İ•D•E•R] Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 2:52 pm

-------------------------------------------------------------------------------------------------
1-Mahmut'un ilkokul maceraları'nı okumak için tıklayın
2-Mahmut'un ortaokul maceraları'nı okumak için tıklayın
3-Mahmut maceralar diyarında'yı okumak için tıklayın
4-Mahmut ve macera dolu amerika'yı okumak için tıklayın
5-Mahmut'la macera'ya devam'ı okumak için tıklayın
6-
Mahmut askerde'yi okumak için tıklayın
7-Mahmut mapus yolunda'yı okumak için tıklayın
8-Mahmut Bayrampaşa'da yı okumak için tıklayın
9-Mahmut Ve Nilüferle Macera Bitmez'i okumak için tıklayın
10-Mahmut'la Son Tango-Bir kuşun düşüşü'nü okumak için tıklayın
-------------------------------------------------------------------------------------------------

11.Seri

EFSANE GERİ DÖNDÜ

Mahmut'un Ahiret Maceraları

Mahmut ölüp öbür tarafa gittiğinde ilk işi kuşu yerindemi diye kontrol etmek olur. Kuşunun yerinde durduğunu görünce çok sevinen Mahmut birden karşısında bir zebani görür. Zebani Selamın Aleyküm hoş geldin Mahmut der. Mahmutta Aleykümselam ne iş yapıyon sen burada der. Yanacak olanlara kömür atıyorum diye cevap verir Zebani. Mahmut nasıl yani mangalmı yapıyorsun burada kebapçımısın oğlum sen kafamı buluyon lan benle der. Zebanide doğru konuş lan kuşmusun nesin kanadını kırarım ha gir bakim içeri hadi der. Mahmut içeri bakar ve her yerde yanan insanlar olduğunu görür ardından yok ben girmiyim geç oldu rahatsız etmiyim şimdi hadi iyi akşamlar der Zebaniye. Zebanide dur lan manyakmısın oğlum sen gerizekalı sen öldün cehenneme gireceksin gir içeri çabuk daha sırada binlerce İsrailli var. Mahmut O zaman içerde ben bi arkadaşa bakıp çıkacam çok kalamam gidip tekrar zengin olmam lazım der. Zebanide gir lan içeri deyip zorla içeri sokar ve Mahmut yanmaya başlar. Lan çok sıcakmış lan klimayı açın oğlum yandık lan diye bağıran Mahmut, ne kadar burada kalacam diye sorar Zebaniye. Zebani AKPnin dağıttığı kömürleri Mahmutun üstüne boşaltırken cevap verir “Allah ne zaman çıkacaksın derse o zaman çıkarsın”. Mahmutta buna saygı duyarak “he tamam o zaman Allah yanacaksın derse yanarız problem yok” der. Aradan yıllar geçer Mahmutun cehennemdeki cezası biter ve Cennete gitmek üzere cehennemin dibinden dışarı çıkartılır. Yanında bir melekle cennete doğru giden Mahmut birden karşıdan Nilüferin geldiğini görür. Nilüferin yanında Mahmutu cehenneme sokan Zebani vardır ve Mahmut koşarak Nilüferin yanına gider. Nilüfer Mahmutu görünce hemen sarılırlar. Mahmut Nilüfere nasılsın Nilüfer ne yaptın ben öldükten sonra kuş falan yemedin dimi en son sende arkamdan atlamıştın bide üstüme düştün senin yüzünden öldüm zaten gerizekalı der. Nilüferde kekeme bir Türkçeyle valla bilerek üstüne düşmedim Mahmut, havada yönümü ayarlayamadım o yüzden, zaten sen öldükten sonra delirdim beni tımarhaneye tıktılar, kuş falan yemedim senden sonra der. Hayırdır nereye cehennememi yoksa diye sorar Mahmut. Yok ne cehennemi cennete gidiyoruz der Nilüfer. Lan nasıl cennete gidiyorsunuz cennet bu tarafta siz bu tarafa gidiyorsunuz, hem cennete gidiyorsan yanında niye Zebani var diye sorar Mahmut. Nilüferde bilmiyorum Mahmut bu Zebani beni aldı gel seni Cennete götüreyim dedi bende geldim der. Mahmut Zebaniye dönerek ulan burada kaç tane cennet var sen niye bu kızı bu tarafa götürüyorsun diye sorar. Zebanide sanane lan kızarmış kuş, ben herkesi istediğim yere götürürüm sana hesapmı verecem der. Mahmut bunu duyunca içindeki psikopat harekete geçer ve Zebaniyi kafa darbeleriyle öldürmeye çalışır. Kavgayı gören bütün melekler, zebaniler, ölüler olay yerine koşar ve Mahmutu zaptetmeye çalışırlar. Daha sonra zebani Mahmuttan şikayetçi olduğunu söyler ve Mahmutun tekrar cehenneme gönderilmesini ister. Nilüfer buna itiraz ederek hayır onu tekrar cehenneme gönderemezsiniz, zaten yana yana kızarmış yeter bu kadar der. Zebaninin siniri biraz yatışınca tamam şikayetimden vazgeçtim hadi gidin nereye gidecekseniz der. Ardından Mahmut ve Nilüfer yanlarındaki melekle birlikte cennetin yolunu tutarlar. Ama Mahmutun kafasına bir konu takılır acaba niye seni o tarafa doğru götürüyordu bu zebani der Nilüfere. Nilüferde bilmiyorum Mahmut boşver ikimizde cennete gidiyoruz işte sonuçta der. Mahmut birden sinirlenir ve tabi sen geldin direk cennete gidiyon ben senelerdir AKPnin kömürlerinde yanıyorum haberin yok, senin için hava hoş tabi a**na k**uğumun kekemesi der. Sonra melek geldik işte şu kapının arkası cennet içeri girince terbiyeli olun der. Mahmut heycanlanarak “valla yaşadık yıllardır beklediğim an geldi sonunda hurilerle alemlere akabilecem” der. Sonra Nilüfere dönüp nuri muri yok ha varsa yoksa benim kuş başka kuşlarla genetik temaslara geçmek yok der. Nilüfer tamam Mahmut zaten senin kuştan başkası yalan der. Kapı açılır ve Mahmut gördüğü manzara karşısında tarifi imkansız duygulara kapılır. O ne lan hakkatende söyledikleri kadar varmış ha valla tebrik ediyorum güzel mekan, Allahım sana şükürler olsun der. Nilüferinde bu güzel manzara karşısında adeta dili çözülür ve kekemeliği biter. Mahmut hemen hurilerin üzerine koşarak onlarla hendek atlama sporu yapmak ister. Etrafında Jenifer Lopez, Angelina Jollie, Marlyn Monroe ve daha sayamadığımız bir çok güzel vardır. Mahmut hangisinden başlasam acaba diye bir türlü karar veremez. Yaklaşık bir sene sonra Mahmut Nilüfere söz vererek bi daha huri yok, bundan sonra senden başka huiye bakmak yok der. Nilüfer buna karşılık “zaten huri bırakmadınki Mahmut hepsi senin yüzünden cehenneme tayinini istediğini söyledi ve cehenneme gitti” der.

Böylece cennette sonsuza dek mutlu bir şekilde yaşarlar…………….

-----------------SON-----------------

Dediğim gibi ALINTI.

https://errorcode06.forum.st

Efsane Geri Döndü - Mahmut'un Ahiret Maceraları [By L•İ•D•E•R]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dB geri yükleme (bigdump.php)
» Geri Dönüşüm Kutusu ile Diyaloglar
» Veritabanı Geri Yüklemek (dB Restore - SSH)
» VERİ TABANINI GERİ YÜKLEMESQL Nedir?
» Database Yedek Alma Ve Geri Yükleme (Resimli anlatım)