...TÜRKİYE'NİN EN LEGAL PAYLAŞIM PLATFORMU...

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.

ChatLaq Forum'a hoşgeldiniz! Forumumuzdan Tam Olarak Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olun , Sadece 10 Saniyenizi Ayırarak Forumumuza Uye Olabilirsiniz ...

Eğer mevcut bir üyeliğiniz varsa lütfen alttaki "Üye Girişi" bağlantısına tıklayın. Üye değilseniz ChatLaq Forum'u kullamaya hemen başlamak için lütfen aşağıdaki Kayıt Ol Butonuna Tıklayın üyelik formunu doldurun ve "Gönder" tuşuna basın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşımın Türkiye'deki Tek Veliahtı

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D çocukar için uygun olmayabilir

YazarMesaj
Kont
Forum Asistanı
Forum Asistanı
Kont

Yer : ChatLaq.FoRuM.St
Lakap : Ayıboğan
Erkek

1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D çocukar için uygun olmayabilir Empty
MesajKonu: 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D çocukar için uygun olmayabilir   1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D çocukar için uygun olmayabilir Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 2:55 pm

-1 kedi 2 kedi ne güzel kedi, haydi ayşe sen söyle
-1 kedi 2 kedi ne güzeel kedi
-aferin ayşe haydi ahmet sen söyle
-1 kedi 2 kedi ne güzel kedi
- aferin ahmet sıra alican da
- 1 tedi 2 tedi ne güsel tedi
- ama alican olmadı haydi düzgün söyle,
-1 tedi 2 tedi ne güzel tedi
öğretmen biraz sertleşir
-ama olmuyor dedim sana doğru düzgün söyle yoksa sana çok kızarım, anne ve babana ne kadar aptal olduğunu söylerim
alican ağlamaklı
- 1 kedi 2 kedi ne güzel tedi :'(
öğretmen alicana vurur birtane ve
- seni arkadaşlarının yanında çok pis döverim der haydi düzgün söyle
- 1 kedi 2 tedi :'( ta .mına toduğumun tedisi :'(

sonraki 2 fıkrayı üniversiteden Serhat anlatmıştı

temel ajanlık sınavlarına katılır, sınavda herkesin kulağına birşeyler fısıldarlar ve işkenceye başlarlar, herkesin dili hemen çözüür ama temel acar çıkmıştır ne yaptılarsa konuşturamazlar,
- atın bunu mahsene 2 hafta su yok yemek yok,
2 hafta sonra giderler temeli konuşturmak için, ama bizim temelde gariplik var
kafasını demir parmaklıklara vuruyor ve devamlı şunları sayıklıyordur
- hatirla oni, hatirla oni, hatirla oni..... bitti, şimdi öteki fıkraya geçelim

hangi ülkenin ajan ekibi daha iyi diye yarışma yapılır, dağa bir tavşan salarlar ve bu tavşanı en kısa sürede kim bulacaktır?
ruslardan kgb aramaya başlar 3 saat içersinde bulur getirirler,
sıra cia dedir sıra tavaşanı 2 saatte bulurlar,
eh sıra bizim mit'e gelir, tavşanın salarlar bunlarda peşinden giderler, 1 saat geçer, 2 saat geçer, 3, 4,5 saat geçer yoklar, 1 gün geçer yok neyse 2. gün
bir fili hortumundan tutmuş sürükleye sürükleye getiriyorlar, ama fili görmelisiniz kırımadık kemik kalmamış, derisinde sigara yanıkları, gözü şişmiş, dudağı patlamıi vs. vs.,
sormuşlar tavşan nerde, -mit; derki görmüyormusunuz koskoca tavşanı (bu sırada filin böğrüne bir dirsek geçirirler çaktırmadan) öye değilmi tavşan kardeş,
-fil; evet abi ben tavşanım anamı .iksinlerki ben tavşanım

bu fıkrada benden,

öğretmen sorar söyleyin bakalım, insanda istem haricinde kaslara bağlı olarak çalışan mekanizmaya ne denir?
öğretmenim öğretmenim....
-ok sen söyle bakalım
-"tik" tir öğretmenim
- aferim oğlum söyle bakalım senin adın nedir
-tüleyman öğretmenim

bu fıkrada üniversitede eski kız arkadaşımdan adını unuttum valla neyse

ama önce sinir olmuştum sonra çok gülmüştüm

bir dev 7 cüceleri yakalarve hepsini yemeye karar verir, neyse efendim,
bu pamuk prenses derki yeme ne olur, ne istersen yaparım, dev ok der, çıkarıp ozaman başa yalamaya, neyse efendim prenses başlar yalamayaaaa, biraz zaman sonra haydaaaaaaa, dev cücelerden birini yer, prensesin ağzı dolu ama blı gıılı yemeyecektin? dev; boşver sen yaamaya devam et der, neyse bir süre sonra 2. yide yer prenses itiraz eder, dev; boşver sen yalamaya devam et der, neysem efendim 3 5 8 10 derken ben dayanamadım kız arkadaşıma sordum yav bu cüceler hani 7 taneydi, bana dediki boşversen yalamaya devam et Razz

haydi son fıkrada benden olsun

birgün bedevinin biri çölde deveyle gidiyormuş, fıkra buya, deveyi çükesi gelmiş, yanaştırmış hayvanı kayanın birine tam yapacak, deve ileri gider bedevi küt yere düşer, ne kadar denediyse olmamış, neyse efendim, fıkra bu ya, bi bakmış bir ses, imdaaaat imdaaaaat ayyyyyyyyyyy amaaaaan imdat ne olur yadım edin, bedevi tepeyi bi aşmış oda ne 3 tane kaka adam kızın birine tecavüze kalkışmışlar,
bizim bedevi iyilik sever çekmiş kılıcını bu 3 dallamayı püskürtmüş, kızcağız bitap, çok teşekkür ederim sayın bedevi bu manyaklardan kurtardın beni sen çok yakışıklısın yaaaaaaav ne dilersen benden ben yaparın yakışıklı seniiii,
neyse efendim bedevi kızarmış bozarmış şey aslında var bir isteğim, kız demiş hiç utanmana gerek yok ne istersen yapabiirsin bana, bedevi demişki yav benim deveyi çükmem lazım şu kayanın orada 5 dakka tutarmısın?

evet sizleri sıkmadan fıkralara son veriyorum beğendiğiniz olursa yorum ve +rep lerininizi bekliyorum, teşekkürleri lütfen anlatan arkadaşımın adını yada benim fıkramdan beğendiyseniz bana veriniz

çok beğenildi fıkralarım haydi birtane daha ekleyeyim bu fıkrada benden

adamın biri birgün bara gider,
-bana bir bira der ancak sesi çok ince çıktığından dolayı barda ki herkes bu adama puhahahaha diye güler,
adam çok bozulur ve doktora gider doktor kurtar beni bu sesten sesim kalınlaşsın istiyorum der,
-doktor; ok der al bu patlıcanı popna sok ozaman sesin gürleşir
adam bara tekrar gider
-BANA BİR BİRA der (adeta adam kükremektedir), herkes korkar sesinin heybetinden, adam bu durma çok sevinir, neyse 3 gün 5 gün böyle devam eder bir gün adam patlıcanı unutup bara gider veeee oldukça cılız bir sesle
- bana bir bira der herkes bu adam güler koparlar
neyse bu adam eve döner ve karısına sorar
- hanım benim bir patlıcan vardı onu gördün mü yanıt kükreyerekten
-HANGİ PATLICANI? olur
https://errorcode06.forum.st

1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D çocukar için uygun olmayabilir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BU KADAR MI GÜZEL LAF KONUR?
» Bir kaç güzel fıkra
» Güzel ve Çirkin